Home › Co jest lepsze do grania? Xbox One czy też stacjonarka?

Tuesday, April 25 2017, 12:26

Co jest lepsze do grania? Xbox One czy też stacjonarka?

pozyczki ekspresowe bez zaswiadczen
Od sporej ilości lat były wojenki pomiędzy różnego rodzaju platformami , które mają zastosowania jako platformy do grania. Dawno temu prowadzono wojny pomiędzy tego rodzaju komputerami jak Amiga jak i Comodore 64. Jednak to są dawne czasy, których aktualnie nie warto rozpatrywać. Obecnie najczęściej spotyka się wojny między konsolami i komputerami. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i minusy. Jeśli chodzi o konsole to bardzo ważna zaletą jest łatwość użytkowania a także stosunkowo godne uwagi ceny zakupienia samego sprzętu. Jednakże niestety jak i również można znaleźć konkretne wady wśród, których znaleźć można: ceny gier, brak wydania niektórych gier bądź też niemożliwość sterowania przy wykorzystaniu klawiatury oraz myszy. Jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej konsoli to aktualnie najpopularniejszymi opcjami są konsole poprzedniej generacji X360/PS3 jak i konsole aktualnej generacji PS4/XBOX One. W przypadku obecnych konsol do ich minusów zaliczyć trzeba mniejszą ilość gier oraz wyższą ich cenę. W przypadku komputerów to cena kupna dobrego komputera przeznaczonego do grania jest w sporej części przypadków o wiele wyższa niż cena kupna konsoli najnowszej generacji.

Jednakże komputery tego rodzaju pozawalają na granie w sporo wyższych rozdzielczościach a także przy wiele wyższych detalach. Dodatkowo najczęściej gry na komputery dostępne są w mniejszych cenach. Kolejną różnicą między konkretnymi platformami jest dostępność gier. Na komputery przeważnie wychodzą gry, których nie znajdzie się na konsole. Dzieje się tak też w drugą stronę.

Gry nie wydane na inne platformy to głównie bardzo ważny wyznacznik wyboru danej platformy do grania. Najbardziej sensownym pomysłem jest posiadanie co najmniej dwóch platform do rozrywki..